Poznaj ofertę ITS SCIENCE: AIRBOX – przemysłowe urządzenie filtrujące

Poznaj ofertę ITS SCIENCE: AIRBOX – przemysłowe urządzenie filtrujące

Odpowiednia jakość i czystość powietrza to dziś bezwzględny wymóg w coraz większej liczbie gałęzi przemysłu: jako przykłady można wymienić na przykład produkcję elektroniki, branżę spożywczą, chemiczną, farmaceutyczną czy przemysł ciężki. Wszędzie tam, gdzie w trakcie procesów produkcyjnych powstają pyły, opary i zanieczyszczenia powietrza, można zastosować profesjonalne urządzenia filtrujące, dzięki którym da się uzyskać pożądaną jakość powietrza bez uszczerbku dla wydajności produkcji. Polska firma ITS Science jest jednym z najbardziej uznanych na krajowym rynku producentów i dostawców tego rodzaju urządzeń dla przemysłu.

Przemysłowe urządzenie filtrujące AIRBOX – jak działa?

Dostępne w ofercie ITS Science przemysłowe oczyszczacze powietrza AIRBOX to urządzenia, które zostały wyposażone w wielopoziomowe systemy filtrowania w postaci współdziałających ze sobą modułów o różnym poziomie filtracji. Dzięki temu urządzenia filtrujące AIRBOX cechują się niezwykle wysoką efektywnością działania, istnieje także możliwość doboru konkretnych filtrów do pracy z określonym typem zanieczyszczeń.

Oczyszczacze powietrza AIRBOX w ofercie ITS Science

Oferta ITS Science obejmuje profesjonalne urządzenia do oczyszczania powietrza przeznaczone do zastosowania w praktycznie każdym sektorze gospodarki, w tym również w przemyśle stoczniowym, kosmetycznym, farmaceutycznym oraz w sektorze restauracji i konserwacji dzieł sztuki.

Przemysłowe urządzenie filtrujące AIRBOX – seria HD

Oczyszczacze powietrza z serii HD to kompaktowe urządzenia, zaprojektowane do skutecznej eliminacji i filtracji dymów spawalniczych (także w obecności śladowych ilości pyłu szlifierskiego). Dzięki 3-stopniowemu systemowi filtracji oraz dużej mocy ssącej wydajność urządzenia jest niezwykle wysoka (98%), a w razie potrzeby może ono zostać doposażone w dodatkowy, czwarty stopień filtracji, czyli filtr z węgla aktywnego.

Przemysłowe urządzenie filtrujące AIRBOX – seria G

Urządzenia filtrujące z serii G zostały stworzone z myślą o intensywnej eksploatacji przy minimalnych wymaganiach w zakresie konserwacji. Dzięki wyposażeniu w automatyczny system czyszczenia filtrów i możliwości zastosowania szerokiej gamy specjalistycznych filtrów (w tym filtrów HEPA i filtrów z węglem aktywnym) oczyszczacze powietrza AIRBOX z serii G doskonale sprawdzają się m.in. w przemyśle metalowym, chemicznym i farmaceutycznym.

Przemysłowe urządzenie filtrujące AIRBOX – seria D

Urządzenia odciągowo-filtrujące z serii D są wyposażone w wielopoziomowy system filtracji, pozwalający uzyskać wydajność maksymalną na poziomie 99,997%. Dzięki przystosowaniu do filtrowania przeważającej większości zanieczyszczeń powstających w trakcie procesów produkcyjnych oraz dużej mobilności urządzenia, oczyszczacze powietrza AIRBOX z serii D są idealnym rozwiązaniem dla zakładów produkcyjnych, w których operatorzy są narażeni na pyły, mgły, opary, gazy, mgły farb oraz inne toksyczne zanieczyszczenia.

Urządzenie filtrujące AIRBOX – seria M

Urządzenia filtrujące AIRBOX z serii M zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o jak najefektywniejszym usuwaniu pyłów, dymów i oparów powstających w laboratoriach chemicznych i farmaceutycznych. Wielopoziomowy system filtracyjny zapewnia skuteczność na poziomie 99,997%, a dzięki modułowej konstrukcji wymiana zużytych filtrów jest szybka i bezproblemowa.

ITS Science – dystrybutor najwyższej klasy urządzeń filtrujących

Firma ITS Science od samego początku swego istnienia na rynku skupia się na dostarczaniu wyłącznie najwyższej jakości usług oraz rozwiązań technicznych dla sektora przemysłowego, farmaceutycznego, spożywczego, energetycznego i wielu innych gałęzi gospodarki. Więcej informacji na temat przemysłowych urządzeń filtrujących oferowanych przez ITS Science można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej firmy pod adresem https://itsscience.pl/produkty/oczyszczacze-powietrza.html.