Tablica interaktywna Samsung dla Ciebie i Twoich pracowników

Tablica interaktywna Samsung dla Ciebie i Twoich pracowników

Czy wiesz już, jak tablica interaktywna Samsung może wpłynąć na pracę Twoją i Twoich współpracowników? Sprawdź, jakie zalety posiada tego rodzaju urządzenie oraz dlaczego korzystanie z niego stało się tak popularne. Poznaj najważniejsze funkcje oraz zastosowane tutaj rozwiązania.

Tablica interaktywna – do szkoły czy pracy?

Zarówno tablica interaktywna do szkoły, jak i wariant do pracy to zazwyczaj te same urządzenia. Najważniejsze jest nie tyle samo przeznaczenie sprzętu, a jego możliwości i sposób działania. Taka tablica przysłuży się doskonale podczas zajęć interaktywnych, ale też w momencie, kiedy omawiamy z pracownikami projekty. Będzie również idealnym rozwiązaniem do zaprezentowania prezentacji klientom. To, co jest tutaj szczególnie ważne, to możliwość przeprowadzenia zajęć czy spotkań w taki sposób, aby z łatwością zainteresować słuchaczy i zachęcić ich do aktywnego uczestnictwa.

Tablica Samsung i zalety jej użytkowania w firmie

Tablica interaktywna to jedno z tych urządzeń, którego po prostu nie może zabraknąć w Twojej firmie. Ważne jednak, aby wybrać sprzęt dający nam wiele możliwości, jeżeli chodzi o jego kreatywne wykorzystanie. Tworzenie notatek czy rysunków, które w jedną chwilę można zmazać, to tylko początek długiej listy. W ten sposób sprawiasz jednak, że Twoje pomysły zostają przestawione szerszej publiczności, a to daje możliwość ich bardziej szczegółowego umówienia. Im więcej funkcji i opcji, tym lepiej. Doskonałym przykładem jest tablica interaktywna Samsung. Wariant flipchart Flip 2 WM65R to urządzenie, z którego możesz korzystać praktycznie codziennie. Co je wyróżnia?

Poznaj Samsung Flip 2

Wspomniana tablica Samsung cieszy się niemałą popularnością. Mamy tutaj sprzęt, który bez problemu połączy się z urządzeniami osobistymi, takimi jak na przykład komputery czy telefony. Samsung Flip 2 to również bezprzewodowe wyświetlanie obrazu na zewnętrznych ekranach. Sama tablica dostępna jest w dwóch rozmiarach, czyli 55″ i 65″.

Warto wspomnieć również o wbudowanej przeglądarce stron internetowych oraz Office 365. Korzystając z tablicy, zyskujesz zdalny dostęp do plików, folderów, a nawet aplikacji. Najciekawszą zaletą produktu marki Samsung jest przede wszystkim tak zwany tryb długopisu. Pozwala on na płynne pisanie niczym na kartce papieru. Możesz skorzystać z szerokiej famy kolorów, a nawet przeróżnych stylów. Z tego samego urządzenia, w jednym czasie mogą korzystać nawet cztery osoby. Pamiętaj, że notatki możesz zetrzeć w zaledwie jedną chwilę, jeżeli tylko masz taką potrzebę. Tryb pędzla będzie odpowiedni dla tych użytkowników, którzy potrzebują tworzyć kreatywne, barwne prace. Do wyboru są przeróżne faktury i style. Jednocześnie możliwe jest pisanie na wybranym przez siebie tle.

Coś, co będzie szczególne podczas spotkań w firmie, to dostęp do gotowych szablonów. Te obejmują między innymi kalendarz czy harmonogram działań. Z łatwością stworzysz też czytelne notatki, z których będą mogli korzystać Twoi współpracownicy. Nie zapominaj również o funkcji Touch out, dzięki której możesz w dowolnym momencie  zsynchronizować urządzenia osobiste.

Artykuł przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.